Search form

Матеј 1:9

9Озија го роди Јоатама; Јоатам го роди Ахаза, а Ахаз го роди Езекија;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index