Search form

Матеј 10:11

11А кога ќе влезете во некој град или село, распрашајте кој е во него достоен и таму останете, додека не си отидете.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index