Search form

Матеј 10:12

12И штом ќе влезете во некоја куќа, поздравете ја, велејќи: – Мир на овој дом!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index