Search form

Матеј 10:16

(Зачало 36)

16Ете, Јас ве праќам како овци меѓу волци: бидете мудри како змии и незлобни како гулаби.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index