Search form

Матеј 10:18

18И ќе ве одведат пред управници и цареви, заради Мене, за да сведочите пред нив и пред незнабошците.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index