Search form

Матеј 10:20

20бидејќи не сте вие што ќе зборувате, а Духот на вашиот Отец ќе говори во вас.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index