Search form

Матеј 10:22

22и ќе бидете намразени од сите, заради Моето име, но кој ќе претрпи до крај, ќе биде спасен.

Крај на средата и на мачениците

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index