Search form

Матеј 10:31

31Но, не плашете се: вие сте поскапи од многу врапчиња.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index