Search form

Матеј 10:34

34Немојте да мислите дека дојдов да донесам мир на земјата; не дојдов да донесам мир, туку меч;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index