Search form

Матеј 10:36

36И непријатели на човекот ќе бидат неговите домашни.

Изостави во петокот

(Зачало 39)

Читај на сите светии

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index