Search form

Матеј 10:38

38и кој не го земе крстот свој и не оди по Мене, не е достоен за Мене;

Премини за сите светии на зачало 79 отполу

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index