Search form

Матеј 10:9

(Зачало 35)

9Не носете во појасите ваши ни злато, ни сребро, ниту бакар,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index