Search form

Матеј 11:12

12А од деновите на Јована Крстителот, па до сега, царството небесно насила се зема и силните го грабаат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index