Search form

Матеј 11:15

15Кој има уши да слуша, нека чуе!

Крај на понеделникот и на св. Јован

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index