Search form

Матеј 11:16

(Зачало 41)

16Асо кого да го споредам овој род? Тој личи на деца што седат по пазариштата, па им викаат на своите другари

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index