Search form

Матеј 11:17

17и велат: ви свиревме и не игравте; ви пеевме жални песни и не плачевте.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index