Search form

Матеј 11:18

18Зашто, дојде Јован, кој ниту јаде ниту пие, а велат: бес има.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index