Search form

Матеј 11:2

(Зачало 40)

2А Јован, откако чу, во затворот, за Христовите дела, испрати двајца свои ученици,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index