Search form

Матеј 11:20

(Зачало 42)

20Тогаш почна Исус да ги укорува градовите, во кои се извршија најмногу Негови чуда, бидејќи не се покајаа.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index