Search form

Матеј 11:22

22но, ви велам: на Тир и на Сидон ќе им биде полесно во Судниот ден, отколку вам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index