Search form

Матеј 11:28

28Дојдете при Мене сите изморени и обременети, и Јас ќе ве успокојам;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index