Search form

Матеј 11:3

3и Му рече: – Ти ли си Оној што треба да дојде или друг да чекаме?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index