Search form

Матеј 11:30

30зашто јаремот Мој е благ и бремето Мое е лесно.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index