Search form

Матеј 11:4

4Исус им одговори и рече: – Одете и кажете му на Јована што слушате и што гледате:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index