Search form

Матеј 11:9

9Но, што излеговте да видите? Пророк ли? Да, ви велам, и повеќе од пророк.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index