Search form

Матеј 12:12

12А колку, пак, човекот е поскап од една овца? И така, во сабота е дозволено да се прави добро.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index