Search form

Матеј 12:13

13Тогаш му рече на човекот: – Протегни ја раката! И тој ја протегна; и таа стана здрава, како другата.

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index