Search form

Матеј 12:19

19нема да се кара, ниту ќе вика, и никој нема да го чуе гласот Негов по раскрсниците;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index