Search form

Матеј 12:21

21И во Неговото име народите ќе се надеваат“.

Крај на саботата.

Читај во вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index