Search form

Матеј 12:23

23И сиот народ се чудеше и велеше: – Не е ли Овој Христос, синот Давидов?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index