Search form

Матеј 12:26

26И, ако сатаната изгонува сатана, тој се разделил сам против себе; тогаш, како може да се запази царството негово?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index