Search form

Матеј 12:3

3А Он им рече: – Не сте читале ли што направи Давид, кога огладне самиот тој и оние што беа со него?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index