Search form

Матеј 12:30

(Зачало 47)

30Кој не е со Мене, против Мене е; и кој не собира со Мене, тој растура.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index