Search form

Матеј 12:35

35Добриот човек од доброто сокровиште изнесува добро, а лошиот човек од лошото сокровиште – лошо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index