Search form

Матеј 12:37

37оти според зборовите свои ќе бидеш оправдан, и според зборовите свои ќе бидеш суден.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index