Search form

Матеј 12:38

(Зачало 48)

38Тогаш некои од книжниците ифарисеите одговорија и рекоа: – Учителе, сакаме да видиме знак од Тебе.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index