Search form

Матеј 12:48

48Он му одговори на оној што Му зборуваше, и рече: – Која е Мојата мајка и кои се Моите браќа?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index