Search form

Матеј 12:5

5Или, не сте читале ли во Законот дека во сабота свештениците ја нарушуваат саботата и пак не се виновни?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index