Search form

Матеј 12:7

7и, ако знаевте што значи: „милост сакам, а не жртва“, не би сте ги осудувале невините;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index