Search form

Матеј 13:1

ГЛАВА 13

1Откако излезе Исус тој ден од куќата, седна покрај морето.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index