Search form

Матеј 13:10

(Зачало 51)

10И откако се приближија до Него учениците, Му рекоа: – Зошто во параболи им зборуваш?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index