Search form

Матеј 13:16

16Вашите очи, пак, се блажени – оти гледаат, и ушите ваши – бидејќи слушаат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index