Search form

Матеј 13:2

2И се собра околу Него многу народ, така што Он влезе во кораб и седна, а целиот народ стоеше на брегот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index