Search form

Матеј 13:25

25но кога спиеја луѓето, дојде неговиот непријател и посеа меѓу житото какол, па си отиде;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index