Search form

Матеј 13:29

29Но, тој им рече: – Не, за да не би, корнејќи го каколот, да искорнете заедно со него и жито;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index