Search form

Матеј 13:3

3И им говореше многу во параболи, велејќи:

Крај на четвртокот

(Зачало 50)

Ете, излезе сејач да сее;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index