Search form

Матеј 13:31

(Зачало 53)

31И друга парабола им кажа, кога рече: – Царството небесно прилега на зрно синапово, кое човек го зеде и посеа на нивата своја;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index