Search form

Матеј 13:34

34Сето ова му го зборуваше Исус на народот во параболи и без параболи не им говореше ништо;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index