Search form

Матеј 13:37

37А Он им одговори и рече: – Сејачот на доброто семе е Синот Човечки;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index