Search form

Матеј 13:38

38нивата е овој свет; доброто семе, тоа се синовите на царството, а каколот – синовите на лукавиот;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index